top of page

HAKKIMIZDA

 

BAB, İstanbul merkezli, kolektif bir mimari oluşumdur. 

Tasarım, proje yönetimi, uygulama ve kontrol hizmetleri başğı altında mimari, iç mimari, televizyon dekoru ve sahne tasarımı alanlarında projeler geliştirmektedir. 

Her projeyi kendi bağlamı içerisinde ele alarak, o bağlama değer katacak yenilikçi ve kaliteli mimari çözümlemeler üretmeyi ilke edinen firma 2018 yılında, İç Mimar Hüseyin Beş ve Mimar İrem Arıbaş  tarafından kurulmuştur.

ORTAKLAR

DSCF5579-12.jpg

İÇ MİMAR

HUSEYIN BES

1984 yılında Isparta' da doğdu. Liseyi Isparta Anadolu Güzel sanatlar lisesinde okudu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi- İç Mimarlık Bölümünden 2007 yılında mezun olduktan sonra kariyerine İstanbul' da devam ederek, iç mimarlık ve bir çok yayın kanalı için televizyon dekoru, sahne tasarımı üzerine çok sayıda önemli projede tasarım, koordinasyon ve uygulama aşamalarında proje yöneticiliği yaptı. 2018 yılından itibaren mesleki çalışmalarına ortağı olduğu BAB Mimarlık' da devam etmektedir. 

IMG_3193.jpg

MİMAR

iREM ARIBAs

1985 yılında Zonguldak' da doğdu. %100  OSYM bursu ile okuduğu Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi- Mimarlık Bölümünden 2009 yılında mezun olduktan sonra kariyerine İstanbul' da devam ederek, çalışğı mimarlık ofislerinde farklı ölçekli çok sayıda projenin proje yürütücülüğünü yaptı. 2018 yılından itibaren mesleki çalışmalarına ortağı olduğu BAB Mimarlık' da devam etmektedir. 

EKIP

index-gigapixel-scale-2_00x.jpg
DSCF9774-1.jpg
index-gigapixel-scale-2_00x_edited_edite

MİMAR

fırat ceylan

1995 yılında Bodrum' da doğdu. Okuduğu Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi- Mimarlık Bölümünden 2019 yılında mezun olduktan sonra kariyerine İstanbul' da devam ederek, çalıştığı freelance işler ile tasarımın bir çok pratiğini deneyimleme fırsatı buldu.. 2020 yılından itibaren mesleki çalışmalarına  BAB Mimarlık' da devam etmektedir. 

MİMAR

janberk cıcu

1997 Yılında Kocaeli' de doğdu. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Mimarlık Bölümünden 2022 yılında yüksek onur derecesi ile mezun oldu. 2022 yılından itibaren mesleki çalışmalarına  BAB Mimarlık' da devam etmektedir. 

MİMAR

noha hebrı

1995 Yılında Libya'nın Bengazi şehrinde doğdu. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümünden 2021 yılında mezun olduktan sonra meslek hayatına İstanbul'da devam ederek çeşitli projelerde yer aldı. 2023 yılından itibaren mesleki çalışmalarına BAB Mimarlık' da devam etmektedir. 

TEŞEKKÜRLER ...

Untitled-6.jpg
Untitled-5.jpg
IMG_7737_1.JPG

MİMAR

MİMAR

ENDÜSTRİYEL TASARIMCI

rabıa meltem simsek
GİZEM UÇAR
ALTAY HUSREV
bottom of page